NUORI Zakje, gesorteerd*
bij uw bestelling uit de categorie LUXUS
*Een cadeau per klant en
alleen zolang de voorraad strekt.
huut. Hot & Cold Bag*
naar je huut. Bestellen bij 120 €
*Een cadeau per klant en
alleen zolang de voorraad strekt.
Kenmerken
Product info: Hypoallergeen, Waterdicht
Natuurlijk & Schoon: Niet-alcoholisch, Olievrij
Huidtype: Acne huid, Alle huidtypes, Allergiegevoelige huid, Gevoelige huid, Onzuivere huid
Beschrijving
Maximale bescherming & zuivere ingrediënten
Deze luxe olievrije anti-aging zonnebrandcrème voor het gezicht hydrateert en verwent de huid intensief met waardevolle ingrediënten. De combinatie van een mineraal zonnefilter met zinkoxide (non-nano) en witte klei en een huidvriendelijk synthetisch UV-filter biedt betrouwbare bescherming tegen UV-A- en UV-B-straling. De lichte, fijne poederige textuur geeft de huid een prachtig soft-focus effect voor een egale teint zonder een witte, vettige of waterige film achter te laten.
Het actieve ingrediëntencomplex met niacinamide (vitamine B3), panthenol (vitamine B5), vitamine E en vijgenextract kalmeert en regenereert de huid en voorziet haar van intensief vocht. Daarnaast heeft het exquise extract van de Fu Ling vitaliserende paddenstoel een sterke antioxiderende werking en beschermt het de huid tegen vrije radicalen en oxidatieve stress veroorzaakt door de zon.
Onze waterproof gevoelige zonnebrandcrème SPF 50+ is ideaal voor de gevoelige en allergische huid, maar ook voor de onzuivere en acnegevoelige huid, omdat hij de poriën niet verstopt. Voor de vette huid kan de huut. Sun Cream ook heerlijk als hydraterende crème voor de vette huid. De zonnecrème wordt afgerond met een heerlijke, puur natuurlijke geur die zowel hypoallergeen als alcoholvrij is.
TOEPASSING
30 minuten voor blootstelling aan de zon royaal aanbrengen op gezicht, decolleté en hals.
Ingrediënten
Aqua (Water), Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Caprylyl Glycol, Oryzanol, Zinc Oxide (Non-Nano) Polyhydroxystearic Acid, Sorbitan Oleate, Tocopheryl Acetate, Linolenic Acid, Poria Cocos Extract, Squalane, Zinc Stearate, Panthenol (Vitamin B5), Ficus Carica Fruit Extract, Hydrolyzed Corn Starch, Disodium Phenyl Dibenzimidazole Tetrasulfonate, Sucrose Polystearate, Sodium Citrate, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Niacinamide, Sodium Polyphosphate, Sodium Stearoyl Lactylate, Parfum (Fragrance*) *Fragrance is hypoallergenic and alcohol-free.
De vermelde ingrediënten komen overeen met de huidige stand van de productie. Nieuwe wetenschappelijke bevindingen worden regelmatig in de formuleringen verwerkt, wat betekent dat de formuleringen dienovereenkomstig kunnen veranderen. Daarom zijn de ingrediënten op het product of op de verpakking doorslaggevend.
Geschenkverpakking
Indien u dat wenst, kunnen wij uw geschenken verpakken in een elegante geschenkdoos met een satijnen strik en tissuepapier.