Klaar voor gebruik, geschikt voor elk haartype en voor alle soorten permanenten. Spoel het haar na de permanent goed uit en dep het droog; fixeer het haar zoals gewoonlijk – inwerktijd 8 minuten; fixeer het haar na het afwikkelen nogmaals en laat het nog 5 minuten inwerken. Vervolgens zorgvuldig uitspoelen en nabehandelen met een Basler conditioner.
Doe mee! Stap over!
Bijpassende Basler doseer- en afvulpompen:
- Doseerpomp voor 1 liter spaarfles: art.nr. 0009970
- Afvulpomp voor 5 liter jerrycan: Art.nr. 0030600
- Vulpomp Maxi voor 5-liter-jerrycan: Art.nr. 0212261
De vermelde ingrediënten komen overeen met de huidige productiestatus. Regelmatig worden nieuwe wetenschappelijke inzichten in de recepten verwerkt, waardoor de samenstellingen dienovereenkomstig kunnen veranderen. De ingrediënten op het product of de verpakking zijn daarom leidend.
Aanmelden
7 juli 2026
Gute Fixierung. Kann ich weiter empfehlen
Ik raad dit product aan
11 juni 2025
Mich stört das Zuviel pflegestoffe in der Flüssigkeit ist, und viel Chemie ( alkalisch) rausgenommen wurde. Leider ist dadurch die sprungkraft und Haltbarkeit der Locke nicht mehr so gegeben.!!
15 december 2024
Alles prima!
11 december 2024
Die Fixierung ist leicht und gut anzuwenden. Weil sie Gebrauchsfertig ist.
22 oktober 2024
Super Produkt
11 oktober 2024
Tolle Fixierung
28 september 2024
ok
10 juli 2024
Super Artikel
17 juni 2024
Bin mit dem Produkt immer zufrieden
12 juni 2024
Spitze